دوره‌های آموزشی  TA7 (قدرت ایمان)

55%  تخفیف ویژه دوره‌ها

تخفیف ویژه خرید فقط تا پایان زمانبندی

ساعت
دقیقه
ثانیه ها

بیش از 18 سال فیلم مستند و هدفمند از لحظه به لحظه مسیر راه موفقیت در کار و زندگی

قسمت هایی از این مستند بی نظیر را ببینید. همچنین می‌توانید جهت مشاوره ی رایگان شماره ی همراه خود را در فرم زیر وارد کنید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

سرفصل های پکیج قدرت ایمان:

سرفصل های پکیج عشق ماندگار:

خوشبختی یک علم است، شانس و اقبال نیست

سوابق کسب و کار و آموزشی احمدرضا شجاعی عبارتند از:

این آموزشها برای افراد ۱۵ تا ۷۰ سال به بالا چه زن و چه مرد مناسب است و امری حیاتی درزند گی دارد چون میتوانند امید، خودباوری و اعتماد به نفس روابط موفق در خانواده و زند گی پایدار با روحیه بالا برای افراد ایجاد کند و مانند هزاران خانواده که از این روشها استفاده کردند و چالشهای کاری و اختلافات خانوادگی را حل کردند دیگران هم بتوانند از این آموزشهای کاربردی استفاده کنند .

با قدرت وایمان کامل تضمین میکنم این روشها که در پکیج قدرت ایمان و عشق ماندگار آموزش دادم ببینید و عمل کنید هم میتوانید مشکلات و مسئله های خانوادگی را حل کنیدو هم میتوانید قدرت تصمیم گیری و اراده ماندگار را در خودتان به شدت تقویت کنید.

این پکیج با توجه به نیاز های زوجین متناسب با مراحل مختلف زندگی آن‌ها و چالش های پیشه رو در زندگی مشترک و مراحل آن طراحی شده است

پکیج عشق جاویدان، یک پکیج آموزشی روان شناختی برای ترمیم و از بین بردن مشکلات و روابط بین زوجین است که توانایی نشان دادن افقی  روشن به آن ها را نیز دارا است

هدیه ویژه پکیج عشق ماندگار تقدیم به شما

معجزه‌ای در ارتباط موفق، درک متقابل و نفوذ در دل‌ها

ایجاد عشق و صمیمیت ماندگار در زندگی پایدار

جزئیات صورتحساب

سفارش شما

محصول جمع جزء
دوره آموزشی قدرت ایمان  × 1 ۱۹۸,۰۰۰ تومان
جمع جزء ۱۹۸,۰۰۰ تومان
مجموع ۱۹۸,۰۰۰ تومان

  • پرداخت امن به وسیله کلیه کارت های عضو شتاب از طریق درگاه زرین پال

اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است استفاده می‌شود.